Media o nas

 

18 czerwca 2017: ANGORA

(…)” Po zabiegach stylistów w nowej kreacji, z niedowierzaniem patrzy w lustro. – Nie sądziłam, że spotka mnie coś tak wspaniałego i że kiedyś będę tak pięknie wyglądać – wzrusza się. – Dziewczyny, nie płaczemy!” (…)

To Polska właśnie.

 

13 czerwca 2017: FAKT24.PL

(…) „Po metamorfozie zaczyna nowe życie” (…) „Pani Aleksandra ma 8–letnią córkę Patrycję. Ojciec dziewczynki porzucił ją jednak wiele lat temu. Poznała nowego mężczyznę. – Miał dom. Wydawał się odpowiedzialny, kochający, uczciwy. Szybko jednak sielanka zamieniła się w koszmar – kontynuuje opowieść. „(…)

 

06 czerwca 2017: Łódzki oddział TVP
(…) ” Na udział w profesjonalnej metamorfozie zdecydowało się osiem pań. Bo lepszy wygląd to większa pewność siebie. A te dwie cechy otwierają wiele drzwi. – Ta zmiana zewnętrzna to jest dodatek do tego, co zmienia się w głowie i w sercu. To są zmiany najbardziej pożądane żeby przestać myśleć negatywnie – mówi Iwona Karaś ze Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi

METAMORFOZY OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
METAMORFOZY OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE

Obecnie w łódzkim Ośrodku przebywa trzydzieści kobiet w różnym wieku.„(…) W ramach wydarzenia zrobione zostały zdjęcia, które polecamy do wglądu na blogu autorki zdjęć Izabeli Urbaniak

 

Głos Regionów07 maja 2017: Głos Regionów

To trzeba zobaczyć! (…) „Będziemy mówić o sprawach  trudnych, niezwykle bolesnych, takich, które bulwersując całe społeczeństwo. W ostatnim czasie każdy z nas zauważył – mówi Katarzyna Pawlina z TVP3 Łódź – rosnącą liczbę informacji dotyczących katowanych dzieci,” (…)

Trudne rozmowy
Trudne rozmowy
Prawa dzieci a ich przestrzeganie
Prawa dzieci a ich przestrzeganie

 

 

Przemoc Domowa – link do programu

01 kwietnia 2017 TOYA TV

„Przemoc Domowa” – ze Studio Łódź Fabryczna: – „ w czterech ścianach, bez świadków, w tajemnicy. Często trwa to latami, dopóki ofiara nie powie DOŚĆ. Przemoc domowa to wciąż duży problem i wciąż to jest wstydliwe…”(…)

 

Zobacz program

 

 

Gazeta Wyborcza o nas
Gazeta Wyborcza o nas

24 marca 017: Gazeta Wyborcza – Magazyn Łódź

(…) „Dziś nie ma na sobie sukni ze zdjęcia, a makijaż robiła sama. Sesja była kilka dni temu. Już w nowym życiu. A co było kilka miesięcy temu? – Strach – mówi Marta. – Wracałam do domu z pracy i zastanawiałam się, czy on jest trzeźwy, czy był w stanie zająć się Fabiankiem, czy dziecku nie stała się krzywda. Wcześniej przez dwa lata jakoś dawaliśmy razem radę.” (…)